Aplikacja harmonogramu odbioru śmieci na Androida

2017-07-08 Łukasz Kamiński Waste24

Pozbywanie się śmieci to jedna z ważniejszych czynności w gospodarstwie domowym. W chwili obecnej pieczę nad system zbiórki odpadów trzymają Samorządy. To one właśnie poprzez postępowania przetargowe wybierają podmioty, które zajmują się wywózką tego co zbędne i niepotrzebne.

Przypomnijmy, że na chwilę obecną odbiera się 5 frakcji odpadów. Zbiórce podlegają:

Terminów odbioru odpadów jest zatem całe mnóstwo. Jak nad tym zapanować ? Odpowiedź wydaje się stosunkowo prosta. Początek systemu zbiórki nieczystości w obecnej formie  datuje się na lipiec 2013 roku. Podmioty, które wygrały postępowania przetargowe były obowiązane do przygotowania harmonogramu odbioru śmieci. Oprócz umieszczenia w Internecie na większości firm, ciąży obowiązek dostarczenia papierowych rozpisek do mieszkańców. Takie rozwiązanie jest jednak nie do końca skuteczne ponieważ:

Harmonogram odbioru śmieci na Androida i IOS

My chcemy zaproponować Państwu coś, co zmieni oblicze gospodarowania odpadami w Państwa Gminie i mieście. Dla Państwa potrzeb i wobec optymalnych trudności z papierowymi harmonogramami przygotowaliśmy interaktywną aplikację na Androida i IOS. Moje Odpady to oprogramowanie dedykowane miastom i wsiom w całej Polsce. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest całkowite zapanowanie na odbiorem odpadów w Państwa małych ojczyznach. Nasz produkt nie zawiedzie Państwa ponieważ:

Harmonogram odbioru śmieci na Androida i IOS
Harmonogram odbioru śmieci na Androida i IOS

 

Zapraszamy do kooperacji  zakupu modułu harmonogramu odbioru odpadów na Androida i IOS !!! Moje Odpady to najlepsze tego rodzaju oprogramowanie w Polsce.

Strona projektu w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojeodpady

Strona projektu w Apple Store: https://itunes.apple.com/us/app/moje-odpady/id1248697353?mt=8