Elektroniczna inwentaryzacja pojemników na odpady

2017-07-11 Łukasz Kamiński Waste24

Inwentaryzacja pojemników to jeden z bardziej żmudnych i skomplikowanych procesów w gospodarowaniu odpadami. Warto go zatem skomputeryzować. Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy aplikację, mającą na celu zarchiwizowanie zbiorników na śmieci. Inwentaryzator to jeden z modułów Waste 24. Software jest dwuczęściowy i składa się z oprogramowania mobilnego oraz specjalnie przygotowanej platformy wynikowej.

Oprogramowanie przyda się zarówno samorządom jak i firmom odbierającym śmieci. Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu i poznania zalet prezentowanego rozwiązania. Zakup Inwentaryzatora umożliwi Państwu:

Elektroniczna inwentaryzacja pojemników na odpady

Moduł Inwentaryzator dedykujemy:

  1. Samorządom – elektroniczna ewidencja pojemników stanowi narzędzie kontrolne w pieczy nad systemem gospodarowania odpadami. Software może przyczynić się do poprawy jakości obsługi komunalnej. Gminy, które zakupią system mogą na bieżąco monitorować stan robót związanych z podstawianiem, wymianami i zabraniem pojemników. Wcześniej wykonane zdjęcia mogą ułatwić kontakt z mieszkańcami.
  2. Przedsiębiorstwom zajmującym się wywozem odpadów – Inwentaryzator ułatwia prace związane z obsługą danego terytorium. Elektroniczna inwentaryzacja pojemników przychodzi także w sukurs potrzebom związanym z gospodarką magazynową. Spisywanie pojemników z natury pozwala na sprostanie wymaganiom przetargowym i dokumentowanie poczynań Państwa pracowników.
Elektroniczna inwentaryzacja pojemników do śmieci
Elektroniczna inwentaryzacja pojemników do śmieci