Nowości w aplikacji „Moje Odpady”

2020-03-26 Łukasz Kamiński Waste24

Jest nam niezmiernie miło ze współpracy, którą nawiązaliśmy w minionym czasie. Mamy nadzieję, że nawet i w tym trudnym dla nas wszystkich okresie epidemii spełnia ona Państwa oczekiwania. Wierzymy, że zadowoleni jesteście z niej nie tylko Państwo, ale i mieszkańcy, którym pomaga ona podstawowych czynnościach dnia codziennego.

Przypominamy, że nasz produkt to narzędzie, które nie tylko przypomina o terminach wywozu odpadów, ale i służy pomocą we wszystkich trudnych sytuacjach. Ostatnia z tych funkcjonalności jest możliwa do użycia z wykorzystaniem wiadomości typu „PUSH”. W czasach zarazy mogą one informować mieszkańców o odstępstwach w harmonogramie wywozu (oby takich nie było), czy o innych skrajnych sytuacjach, wymagających interwencji. Tak jak całe nasze życie, ewoluuje również software, który tworzymy wspólnie z Wami. W roku 2020 uzupełniliśmy go o szereg nowości takich jak:

Nowości w aplikacji „Moje Odpady”

 

Nowości w aplikacji „Moje Odpady”
Nowości w aplikacji „Moje Odpady”

 

Zapraszamy do kontynuowania naszej współpracy. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem maila i telefonicznie.