Odświeżenie wyglądu strony WWW

2018-09-23 Łukasz Kamiński Projektowanie stron Internetowych Polska

Redesign, czy też bardziej swojsko: odświeżenie wyglądu strony WWW to zabieg, który bardzo często jest koniecznością. Leciwy wygląd witryny Internetowej może nie tyle przysporzyć, co odstraszyć Państwu klientów. Projekty, który służyły przez 10 lat lub więcej powinno się wymienić lub dokonać modyfikacji, które byłyby zgodne z duchem czasów.

Dekada bowiem to wieczność w kontekście tworzenia wizerunku w sieci. Wielu z Państwa z pewnością poprze tą tezę. Jeszcze 10 lat temu sieć nie była tym, z czym mamy do czynienia dziś. Tablety dopiero co raczkowały, a firmy promowały się online przy użyciu statycznych stron WWW. Dziś świat cyfrowych technologii wygląda zupełnie inaczej. Gross z nas rozpoczyna dzień od przeczytania newsów lub powiadomień, które właśnie wyświetliły się na ekranie smartfonu. Przedsiębiorcy powinni zatem zadbać o komfort swoich odbiorców i od czasu do czasu wprowadzać unowocześnienia. Najlepiej kiedy, redesign obejmuje takie obszary jak:

Odświeżenie wyglądu strony WWW

Warto zadbać o świeży wygląd strony WWW
Warto zadbać o świeży wygląd strony WWW

Jeśli macie Państwo wątpliwości, czy Państwa strona WWW spełnia wszystkie standardy jakościowe to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.