Oprogramowania do zarządzania usługami komunalnymi

2017-12-09 Łukasz Kamiński Oprogramowanie dla firm

Oprogramowania do zarządzania usługami komunalnymi jest naszą odpowiedzią na potrzeby firm wywozowych względem zapewnienia odpowiedniego poziomu usług. Projekt Waste 24 powstał poprzez skonsolidowanie sił utalentowanych programistów i praktyków z dziedziny gospodarowania odpadami.

Nasz software dostępny jest online, co ewidentnie potania koszty jego eksploatacji. Łatwa dostępność i jednoczesna niezawodność czyni zeń produkt, który można polecić przedsiębiorcom w całym kraju. Zachęcamy do wypróbowania naszego oprogramowania i poznania jego zalet. Każdy z Państwa może skorzystać z darmowego okresu testowego, którego długość trwania może wynosić nawet 30 dni. Programy do zarządzania usługami komunalnymi pozwolą Państwo na:

Oprogramowania do zarządzania usługami komunalnymi

  1. Lepsze zarządzanie posiadanym majątkiem – jeden z modułów platformy Waste 24 posiada funkcjonalność pozwalającą na inwentaryzowanie posiadanych pojemników na odpady. Spis aktualnie wykorzystywanych kubłów na śmieci przeprowadza się na bazie pozycjonowania GPS. Przeprowadzenie czynności terenowych nie powinno nikomu nastręczać problemu. Obsługa software’u jest prosta, a nauka jego obsługi nie zajmie więcej niż 5 minut.
  2. Zwiększenie zakresu Państwa działalności – wielu właścicieli firm świadczących usługi z zakresu wywozu odpadów komunalnych, trudni się dodatkowo transportem nieczystości poremontowych. Z reguły czynność ta jest uskuteczniana za pomocą kontenerów. Kolejny elementów naszej platformy pozwoli Państwu na przygotowanie dyspozycji Państwa pracownikom. Waste 24 umożliwia prowadzenie rejestru zrealizowanych usług na podstawie wcześniej wystawionych kart.
  3. Świadczenie usług terminowych – dopełnieniem obrazu nowoczesnej firmy komunalnej jest wynajem kabin WC. Ten zaś jest o tyle skomplikowany, że zakłada prowadzenie czynności serwisowych. Po podstawienie toalety należy prowadzić jej obsługę na podstawie zadeklarowanej przez klienta częstotliwości. Zamiast tradycyjnego kalendarza warto skorzystać z oprogramowania do zarządzania usługami komunalnymi. Moduł „Toalety” powstał na bazie doświadczeń jednego z naszych obecnych klientów. Omawiany skrypt ułatwia obsługę usług jednorazowych oraz cyklicznych.
  4. Przygotowanie harmonogramu odbioru odpadów – wiele przetargów na wywóz nieczystości organizowana jest na ostatnią chwilę. Do częstej praktyki należy powtarzanie lub unieważnianie danego postępowania. W efekcie powyższego na ustalenie terminarza odbioru odpadów nie ma praktycznie czasu. Dokument przygotowany w trybie ekspresowym i bez wsparcia odpowiedniego oprogramowania może zawierać błędy. Aby zwiększyć swoje szanse na wybrnięcie z problemu warto posłużyć się naszym generatorem dat. Software uwzględnia wszystkie frakcje odpadów i pozwala na uwzględnienie czynności dodatkowych, takich jak choćby mycie pojemników.

 

Oprogramowania do zarządzania usługami komunalnymi
Oprogramowania do zarządzania usługami komunalnymi