Strona WWW Grudziądz

2016-05-03 Łukasz Kamiński Strony Internetowe Grudziądz

Strona WWW Grudziądz to nasza propozycja dla przedstawicieli lokalnego biznesu. Naszym klientom proponujemy korzystne cenowo rozwiązania z zakresu przygotowania witryny Internetowej. Do kooperacji zapraszamy firmy z Grudziądza oraz okolic. Strona WWW Grudziądz powstają w następujących etapach:

Strona WWW Grudziądz – etapy realizacji stron Internetowych

  1. Kontakt z naszą firmą – strona WWW Grudziądz swoje życie rozpoczyna od kontaktu z naszą firmą. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego i opisania wstępnych założeń projektu oraz profilu Państwa działalności. Alternatywą do napisania maila może być rozmowa telefoniczna.
  2. Spotkanie z doradcą – strona Internetowa Grudziądz wymaga pewnych ustaleń. Harmonogram prac warto omówić na spotkaniu w naszym biurze. Po wcześniejszym kontakcie ustalimy dogodną porę na krótką wizytę, aby „dopiąć wszystko na ostatni guzik”. Poznanie potrzeb klienta i właściwa reakcja na ich spełnienie jest naszym mottem przewodnim. Podczas tego swoistego mitingu służymy również doradztwem z zakresu wyboru domeny oraz hostingu.
  3. Przygotowanie projektu graficznego – strona online Grudziądz musi być estetyczna oraz funkcjonalna. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie projektów spełniających standardy nowoczesnych witryn Internetowych. We właściwy sposób planujemy rozwiązania najkorzystniejsze dla naszych klientów. W przypadku osiągniecia niezadowalającego efektu macie Państwo do dyspozycji nielimitowaną ilość poprawek.
  4. Kodowanie szablonu graficznego – strona w Internecie Grudziądz po akceptacji jej wyglądu przechodzi do procesu kodowania. Trwa on zwykle od 2 do 3 dni roboczych. Po przejściu przez ten etap możemy zainstalować Państwa portal na wybranym adresie Internetowym.
  5. Instalacja wybranych dodatków – strona Internetowa Grudziądz może na Państwa życzenie być wzbogacona o takie dodatki jak: przyciski Social Media, mapki Google, formularze kontaktowe, ankiety oraz pola służące wycenom Państwa usług. Nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów związanych z dostosowaniem modułów do osiągnięcia konkretnych celów, o ile nie wymagane są konkretne przeróbki.
  6. Uzupełnienie treści – witryna WWW Grudziądz powinna być bogata w treści. Końcowym etapem jest ekspozycja wybranych elementów Państwa oferty online. W zależności od dyspozycji w ramach usługi przewidziane jest 2 godzinne szkolenie z systemów zarządzania treścią, zakończone certyfikatem.

 

Strona WWW Grudziądz - etapy realizacji stron Internetowych
Strona WWW Grudziądz – etapy realizacji stron Internetowych