Test aplikacji Moje Odpady

2017-09-11 Łukasz Kamiński Waste24

Przed podjęciem decyzji o zakupie oprogramowania „Moje Odpady” warto przetestować jego zalety. W niniejszej instrukcji postaramy się przybliżyć Państwu jak tego dokonać.

Nasz produkt składa się z dwóch elementów:

Test aplikacji Moje Odpady

Samorządy, które chciałyby nabyć nasze narzędzie proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zgodnie z Państwa życzeniem utworzymy dla Państwa konto testowe z przyporządkowanym loginem i hasłem. Średnia długość testu może wynosić nawet 21 dni. W tym czasie chętnie odpowiemy Państwu na wszelkie pytania, pojawiające się w toku użytkowania narzędzia. Trzonem produktu o nazwie „Moje Odpady” jest aplikacja mobilna. Nawet bez kontaktu z nami możecie Państwo sprawdzić w jaki sposób oprogramowanie koresponduje z potrzebami mieszkańców. Każda z osób odpowiedzialnych za ewentualne wdrożenie systemu może ją pobrać z:

Po instalacji produktu prosimy o wpisanie nazw miejscowości testowych: Biały Bór, Węgrowo lub Zakurzewo.  Sprawdzanie „apki” od strony mieszkańca pozwoli na poznanie interfejsu „Moich Odpadów” oraz mechanizmu przekazywania dat wywozu nieczystości.

Podczas trwania próby możecie Państwo zgłaszać na bieżąco nie tylko swoje potrzeby, ale również ewentualne braki lub niedociągnięcia.

„Moje Odpady” to kompletne rozwiązanie wspierające proces zarządzania gospodarką odpadami na terenie Państwa Gminy. Nasze narzędzie powstało z myślą o Samorządach z całego kraju. Nad koncepcją i finalną formą oprogramowania pracowali nie tylko informatycy, ale również osoby znające potrzeby mieszkańców w zakresie wywozu nieczystości. Pozytywne komentarze Internautów oraz ilość instalacji, świadczą o pozytywnym przyjęciu oprogramowania. Zachęcamy do darmowego i niezobowiązującego sprawdzenia mobilnej „apki” odpadowej.  

 

Test aplikacji Moje Odpady
Test aplikacji Moje Odpady

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe. „Moje Odpady” to nasza odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności z całego kraju. Zachęcamy do kooperacji z naszą firmą.