Uzyskaj rabat na mobilny harmonogram odpadów

2017-08-02 Łukasz Kamiński Waste24

Waste24 to pierwsza w Polsce, jedyna i kompletna platforma do zarządzania gospodarką odpadami. W ramach prowadzonych działań zapraszamy Państwa do zakupu modułu „Moje Odpady”, stanowiącego integralną część systemu. Oprogramowanie zostało przygotowane na platformę IOS oraz Android.

Pokłosiem wdrożenia narzędzia w Państwa Gminie będzie zautomatyzowanie procesów związanych z przekazywaniem informacji o aktualnych terminach odbioru śmieci. Wersja testowa aplikacji dostępna jest w Google Play oraz App Store (miejscowość pokazowa: Zakurzewo). W związku z sezonem wakacyjnym oraz premierą produktu, każdy z Samorządów zainteresowanych systemem otrzyma rabat w wysokości 5 % kosztów wdrożenia. „Moje Odpady” z chwilą debiutu uzyskały pozytywne opinie testerów. Nasza aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności umożliwiające:

Uzyskaj rabat na mobilny harmonogram odpadów

  1. Poznanie bieżących terminów odbioru śmieci – „Moje Odpady” dają sposobność do zaznajomienia się z datami wywozu poszczególnych frakcji nieczystości stałych. Pozbycie się plastiku, szkła, papieru, bio i odpadów zmieszanych będzie zatem prostsze. Wprowadzenie aplikacji na terenie Państwa Gminy zminimalizuję potrzebę kontaktu telefonicznego z mieszkańcami. Osoby, które pobiorą narzędzie będą zaznajomione z bieżącym terminarzem kursowania pojazdów komunalnych.
  2. Przypomnienia za pomocą wiadomości typu PUSH – „Moje Odpady posiadają możliwość przypominania mieszkańcom o najbliższym terminie odbioru odpadów. Dzięki wiadomościom PUSH każdy z mieszkańców będzie mógł udostępnić odpowiedni pojemnik lub worek. Wdrożenie systemu w Państwa Gminie poprawi skuteczność upłynniania nieczystości. Spadnie zatem odsetek nieruchomości od których nie odebrano śmieci.
  3. Zaznajomienie się z zasadami segregacji – prezentowany produkt posiada szereg zalet edukacyjnych. Wbudowany słownik pomaga w przyporządkowaniu danego odpadu do odpowiedniej frakcji. „Moje Odpady” mogą zatem przyczynić się do uzyskania lepszego wyniku w obszarze recyklingu. Przypominamy, że na koniec 2017 roku Samorządy winny uzyskać 20 % poziom odzysku.
  4. Przekazanie aktualnych informacji o zmianie w organizacji wywozu – błąd w rozpisce, nieoczekiwana awaria śmieciarki lub zmiana terminu odbioru nie będą od tej pory nastręczać Państwu problemów. Wszelkie nieścisłości mogą być bowiem poprawione przy pomocy wygodnego panelu z poziomu Państwa komputera. Zapraszamy do kooperacji.

 

Uzyskaj rabat na mobilny harmonogram odpadów
Uzyskaj rabat na mobilny harmonogram odpadów

 

Hasło umożliwiające otrzymanie rabatu to: Mobilna Gmina.