Zmiany algorytmów Google w 2018 r.

2017-12-14 Łukasz Kamiński Projektowanie stron Internetowych Polska

Zmiany algorytmów Google interesują nieomal każdego Webmastera. To dzięki nim jedne strony zyskują na zajmowanych pozycjach, a drugie spadają na szary koniec rankingu wyszukiwania. Każdy kolejny rok przynosi coraz to nowe modyfikacje algorytmu odpowiadającego za miejsce witryny w rankingu Giganta z Mountain View. Dla niektórych biznesów fakt ten odgrywa kluczowe znaczenie.

Każdego dnia w pasek wyszukiwarki wpisywanych jest ponad 3 miliardy haseł. To blisko 98,12% wszystkich zapytań generowanych przez mieszkańców naszej planety. Uplasowanie się  strony w ścisłej czołówce na wybrane frazy branżowe powoduje wzrost sprzedaży i buduje świadomość marki. Nie inaczej sprawa wyglądać będzie w nadchodzącym roku. Co zatem przyniosą zmiany algorytmów Google w nadchodzącym roku ? Naszym zdaniem wraz z początkiem 2018 r.  możemy spodziewać się:

Zmiany algorytmów Google w 2018 r.

Nie spodziewamy się radykalnych zmian algorytmów Google w 2018 r.
Nie spodziewamy się radykalnych zmian algorytmów Google w 2018 r.

Aktualizacja algorytmu Google 2018 r.

Zmiany algorytmów Google 2018 są tak naprawdę trudne do przewidzenia. Nie spodziewajmy się jednak totalnego przewrotu. Bardziej powinniśmy nastawić się na ewolucję.