Życzenia świąteczne 2017

2017-12-20 Łukasz Kamiński Oprogramowanie dla firm

Święta są czasem, w którym bardziej niż kiedykolwiek interesujemy się życiem rodzinnym. Warto w tym okresie nieco odpocząć i z nowymi siłami zabrać się za realizację nowych projektów. Końcówka starego roku to również czas wszelkiego rodzaju podsumowań. Te zaś mają zwrócić uwagę na aspekty, które były dla nas najistotniejsze.

AD. 2017 upłynął nam w sposób niewątpliwie twórczy. Wespół z Gavin Group udało nam się stworzyć kompleksowe oprogramowanie przeznaczone dla firm komunalnych oraz Gmin. Skład platformy Waste 24 stanowi:

Życzenia świąteczne 2017

Poza powyższym rozwijaliśmy również inne sfery naszej działalności. Owocem tychże starań jest między innymi software do obsługi biura tłumaczeń online. Nabywcami oraz pierwszymi testerami narzędzia okazały się Protlumaczenia.pl s.c. . Produkt ten umożliwia:

Panel translacyjny zyskał uznanie naszych klientów, co z pewnością skutkować będzie nowymi wdrożeniami. Poza powyższym realizowaliśmy również pojedyncze zlecenia na projektowanie i pozycjonowanie stron WWW. W roku kooperacji z Agencją Reklamową „Pracownia” z Krakowa wykonaliśmy szereg projektów graficznych takich jak np.:

Wszystkiego najlepszego na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2017 !!!
Wszystkiego najlepszego na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2017 !!!

 

W zdecydowanej większości nasi klienci byli zadowoleni z powierzonych nam zadań. Rok 2017 przyniósł również rozwój bloga, który do tej pory wykorzystywany był jedynie w roli zaplecza tematycznego. Na chwilę obecną na naszym portalu zgromadziliśmy ponad 150 postów. Większość z nich śmiało zasługuje na miano „wnoszących coś do tematu”.  Podsumowując: rok 2017 był dla nas udany !!! Wszystkim naszym klientom chcemy tego co najlepsze, nie tylko na święta ale również na cały nadchodzący czas. Zachęcamy do nawiązania lub odświeżenia kontaktów z naszym zespołem w 2018 !!!.