Kurs SEO dla początkujących

Jeśli pozycje Twojej strony WWW są dalekie od ideału, a klientów jest jak na lekarstwo, nasza propozycja powinna Cię zadowolić. Oferujemy indywidualne szkolenia SEO nakierowane na samodzielną promocję serwisu Internetowego. Warsztaty z pozycjonowania portali Internetowych odbywają się w grupach dwuosobowych i trwają 12 godzin (dwie soboty z rzędu po 6 godzin). Nasza propozycja przeznaczona jest dla osób prowadzących lokalne biznesy i korzystających z WordPressa. Podczas naszego spotkania zapewniamy kawę, ciastka, miłą atmosferę oraz materiały szkoleniowy (15 stronnicowy skrypt zawierający podsumowanie omawianej tematyki). Szkolenia SEO prowadzone są przez ekspertów z zakresu marketingu Internetowego. Udział w kursie pozwoli Państwu na:

Szkolenia SEO z pozycjonowania stron WWW Grudziądz

Szkolenie z pozycjonowania stron WWW
Szkolenia SEO z pozycjonowania stron WWW

Zapisać na szkolenie można się pod numerem telefonu:  + 48 515 174 514. Kurs odbywa się w soboty w naszym biurze zlokalizowanym przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27.

Koszt kursu SEO to jedyne 750 PLN. Wystawiamy FV. Zapraszamy przedstawicieli biznesu z Grudziądza oraz okolic.

UWAGA !!! Każdy z bloków tematycznych możemy przeprowadzać na tzw. „żywym materiale”. Jedynym warunkiem do tego jest posiadanie strony Internetowej opartej o skrypt WordPressa. Po szkoleniu możesz mieć zatem w pełni funkcjonalną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wartość takiej usługi to około 800 PLN.