Misja firmy

Misja firmy

Spis treści: ukryj

Net – Kreator to firma, która zajmuje się technologiami informatycznymi. Pochodzimy z Grudziądza, ale zasięg naszego działania obejmuje cały kraj. Zapraszamy do kooperacji, klientów, którym zależy na uzyskaniu wysokiej jakości usług w rozsądnych cenach.

Nadrzędnym celem naszego istnienia jest upowszechnianie technologii Internetowych. Wierzymy, że należycie wykorzystania Sieć Stron WWW może przynieść człowiekowi  wiele korzyści. Cyfryzacja niektórych sfer naszej rzeczywistości, czyni życie łatwiejszym.

Net – Kreator szczyci się szerokim spektrum działalności. Zajmuje się wykonywanie stron WWW, promocją witryn w wyszukiwarkach oraz aplikacjami Android i IOS. Nasz zespół tworzony jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonale podejście do wyżej wymienionych tematów, czyni z nas partnera, któremu warto zaufać. Potwierdzeniem powyższego stwierdzenia są otrzymywane referencje, a także pozytywne komentarze wszystkich grup Odbiorców.

Historia firmy sięga roku 2012. Właśnie wtedy narodził się w nas pomysł na dzielenie się z Państwem posiadanymi pokładami kreatywności. Naszymi pierwszymi klientami były firmy lokalne. Z czasem rozszerzyliśmy zasięg działania na całą Polskę.

Głównymi odbiorcami naszego serwisu są przedstawiciele sektora b2b. W ostatnim czasie grono to poszerzyło się o klientów instytucjonalnych oraz samorządowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i lektury treści zawartych na niniejszej stronie WWW.

Zaspokajamy potrzeby związane z przekazywaniem informacji rynkowej za pośrednictwem witryn Internetowych i aplikacji mobilnych. Tym samym wprowadzamy Państwa biznes w nowy wymiar, wykorzystujący nowoczesne technologii. Służymy także sektorowi publicznemu, wdrażając rozwiązania poprawiające  komunikację Samorządów ze społecznością lokalną.

Poprzez prowadzenie działalności gospodarczej mamy możliwość do dzielenia się z Państwem drzemiącymi w nas pokładami kreatywności. Traktujemy biznes jako sposób na wykorzystanie zdobytej wiedzy praktycznej i teoretycznej.

Do najważniejszych wartości pielęgnowanych przez nasz team należy uczciwość i rzetelność. Zaproponowane warunki kooperacji nigdy nie ulegają zmianie na niekorzyść naszych klientów. Dzięki powyższemu znajdujemy rzesze odbiorców w całej Polsce.

Naszym klientom zapewniamy rozsądny poziom kosztowy świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do świadczonych usług. Oprócz samego przygotowania witryn WWW podejmujemy się również trudów związanych z ich promocją. Wszelkie zabiegi marketingowe prowadzimy w duchu White Hat Seo.

Misja firmy Net - Kreator
Misja firmy Net – Kreator