Standard AMP – accelereted mobile pages

2016-12-18 Łukasz Kamiński Strony Internetowe Grudziądz

Standard AMP (accelereted mobile pages) na dobre wkroczył pod nasze strzechy. Rok 2016 przyniósł bowiem istne przewartościowanie wyników wyszukiwania Google. Użytkownicy miast tradycyjnych form poszukiwania rezultatów, maso zaczęli korzystać ze smartfonów i tabletów. Dziś prawie 65 % zapytań, kierowanych jest z urządzeń mobilnych. Za duchem czasu podąża projektowanie stron Internetowych Grudziądz. Nasze rozwiązania spełniają nie tylko standardy AMP, ale również wyświetlania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Dzięki powyższemu oferowane przez firmę standardy pozwalają Państwu na:

Standard AMP – accelereted mobile pages

  1. Szybkie zaznajomienie użytkownika z eksponowaną ofertą – nasze strony WWW są szybkie, co w efekcie prowadzi do znacznego ułatwienia nawigowania po Państwa zasobach. Strony ładują się tak samo dobrze w dowolnym środowisku. Niezależnie od platformy Państwa propozycja biznesowa zostanie odczytana w sposób zrozumiały dla potencjalnego klienta.
  2. Uzyskanie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania – mobilność stała się jedną z wytycznych Google dla webmasterów. Projekty spełniające kanony końcowej użyteczności są lepiej oceniane przez algorytmy wdrażane przez giganta z Mountain View. Wybierając nowoczesną stronę Internetową poniesiecie Państwo mniejsze koszty związane z jej promocją w przyszłości.
  3. Możliwość rozwoju – nie zdziwi nikogo stwierdzenie o wyższości Internetu nad innymi formami promocji. W poszukiwaniu informacji sięgamy przede wszystkim do sieci stron WWW. Dobrze przygotowana witryna Internetowa będzie siłą napędową Państwa przedsięwzięć. Internet jest skuteczniejszy od telewizji, a o setki razy tańszy. Zwiększanie sprzedaży towarów i usług to naczelna rola skutecznej strony Internetowej.
  4. Wysłanie czytelnego sygnału do uczestników gry rynkowej – dzisiejszy świat stawia na nowoczesność. Chcąc być traktowanym serio, nie możemy o tym zapominać. Fachowo wykona witryna WWW świadczy o profesjonalizmie jej właściciela. Tworzenie stron WWW Grudziądz dokłada wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa oczekiwań. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Grudziądza i jego okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Standard AMP oraz wszelkie nowości techniczne sprawią, że Państwa przygoda z Internetem okaże się szczęśliwą i zwycięską.
Standard AMP - accelereted mobile pages
Standard AMP – accelereted mobile pages