Oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami

2017-07-23 Łukasz Kamiński Waste24

Oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami obejmuje 3 moduły tworzące system Waste24. Nasze rozwiązanie dedykujemy firmom, zajmującym się wywozem odpadów oraz lokalnym samorządom. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zawartym w poszczególnych aplikacjach otrzymujecie Państwo produkt, który zasługuje na miano profesjonalnego.

Waste24 jest tworzony przez następujące narzędzia:

Oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami

Każdy z modułów tworzących Waste24, pomimo odrębności zawiera cały szereg cech wspólnych. Nasz software zasługuje na uznanie z uwagi na:

  1. Niskie koszty wdrożenia – Waste24 jest usługą abonamentową. Fakt ten oznacza, że koszty związane z zakupem systemu można rozłożyć w czasie. Nie trzeba zatem wydawać z góry określonej kwoty, bez przetestowania możliwości software’u.
  2. Dopasowanie do potrzeb konkretnego klienta – zdajemy sobie sprawę z mnogości zagadnień występujących w Państwa firmach oraz gminach. Waste24 nie jest projektem zamkniętym. Wyposażenie systemu w kolejne opcje wliczone jest w cenę miesięcznych opłat za korzystanie z platformy odpadowej.
  3. Wsparcie działu technicznego – Waste24 działa pod nadzorem zespołu informatyków. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z jego możliwości. Wszelkie problemy związane z użytkowaniem systemu są rozwiązywane nieomal natychmiastowo.
  4. Szybkość działania oraz brak potrzeby rozwijania infrastruktury komputerowej – zakup naszych narzędzi nie oznacza potrzeby inwestowania w sprzęt. Produkty sygnowane logiem Waste24 wymagają jedynie dowolnego urządzenia z podłączeniem do sieci Internet. Nasze narzędzia działają w sposób szybki i stabilny. Podczas ich użytkowania nie występuje potrzeba ponownego uruchamiania aplikacji. Blisko 100 % użytkowników pozytywnie oceniło działanie platformy.

 

Oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami
Oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami

 

Prezentowane oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami to pierwsza w Polsce, kompletna i nowoczesna sposobność do prowadzenia działań związanych z odbieraniem nieczystości.