Koszty logistyczne Gmin

2017-10-15 Łukasz Kamiński Waste24

Platforma odpadowa Waste24 służy do optymalizacji procesów związanych z gospodarką odpadami. Jej ewidentną zaletą jest obniżenie kosztów wywozu nieczystości komunalnych oraz poremontowych. Adresatami poszczególnych modułów są Gminy oraz przedsiębiorstwa działające w branży odpadowej.

Wdrożenie jednego z 4 modułów tworzących system sprawi, że poprawie ulegnie szereg sfer związanych z prowadzonymi przez Państwa działaniami. Waste24 swoją skuteczność potwierdza wdrożeniami przeprowadzonymi na terenie całego kraju. Każdy elementów tworzących nasze oprogramowanie jest zróżnicowany, ale posiada również szereg cech wspólnych:

Koszty logistyczne Gmin

  1. Moduł Dyspozytor – służy do prowadzenia gospodarki kontenerowej. Zasadność jego zakupu potwierdzają firmy zajmujące się wywozem nieczystości poremontowych. U jednego z naszych klientów referencyjnych system obsługuje niemal 2000 kursów miesięcznie. Do jego największych zalet można zaliczyć przede wszystkim sposobność do:
  1. Moduł Kabiny (Nowość !!!) – powstał z myślą o firmach zajmujących się obsługą i serwisowaniem toalet przenośnych. Inwestycja w ten element platformy Waste24 zwróci się poprzez:
  1. Moduł Inwentaryzator – powstał z myślą o Gminach i firmach komunalnych. Założeniem jego funkcjonowania jest prowadzenie tzw. spisu z natury. Dzięki zastosowaniu naszego software’u otrzymujecie Państwo szanse na przeprowadzenia skutecznej i wiarygodnej inwentaryzacji pojemników znajdujących się w terenie. Do wartości dodanych decydujących o przydatności produktu należy:
  1. Moduł Harmonogram – harmonogram to w tej chwili jeden z kluczowych dokumentów, służących przekazywaniu informacji o aktualnych terminach odbioru odpadów. Warto pomyśleć nad jego skomputeryzowaniem. Gminy, które zakupią naszą aplikację czeka prawdziwa rewolucja. Pozytywnych zmian można się spodziewać w takich obszarach jak:

Do cech wspólnych każdego z modułów można przypisać:

 

Koszty logistyczne Gmin
Koszty logistyczne Gmin